DZIEKANAT: 261 262 648

Pracownicy wydziału

st. chor. szt. Piotr Baranowski

specjalista
p.baranowski@amw.gdynia.pl
261 262 899
Pokój: 19/5

kmdr ppor. dr inż. Arkadiusz Adamczyk

starszy wykładowca
a.adamczyk@amw.gdynia.pl
261 262 423
Pokój: 204/353

mgr inż. Jakub Bednarski

asystent
j.bednarski@amw.gdynia.pl
Pokój: 114/353

dr inż. Kornelia Bernaciak

adiunkt
nelaber@wp.pl
261 262 854
Pokój: 303/7

Monika Bielska

kierownik dziekanatu
m.bielska@amw.gdynia.pl
261 262 635
Pokój: 110/5

mgr inż. Marek Błaszczyk

starszy wykładowca
m.blaszczak@amw.gdynia.pl
Pokój: 115/353

kmdr por. mgr inż. Tadeusz Bodnar

starszy wykładowca
t.bodnar@amw.gdynia.pl
261 262 615
Pokój: 11/4A

kmdr ppor. mgr inż. Artur Bogdanowicz

starszy wykładowca
a.bogdanowicz@amw.gdynia.pl
261 262 823
Pokój: 306/265

Kierownik Laboratorium Eksploatacji Siłowni Okrętowych

mgr inż. Marek Bohn

specjalista
m.bohn@amw.gdynia.pl
261 262 831
Pokój: 265/5

mgr inż. Michał Brodzicki

asystent
m.brodzicki@amw.gdynia.pl
261 26 26 84
Pokój 24D/10

Kierownik Pracowni Napędów Elektrycznych

mgr inż. Przemysław Bykowski

asystent
p.bykowski@amw.gdynia.pl
Pokój: 116/353

kpt. mar. mgr inż. Przemysław Chrabąszcz

asystent
p.chrabaszcz@amw.gdynia.pl
261 26 28 72
Pokój: 24E/10

Kierownik Pracowni Eksploatacji Elektrycznych Urządzeń Okrętowych

prof. dr hab. inż. Stanisław Dobrociński

prof. zw.
s.dobrocinski@amw.gdynia.pl
261 262 638
Pokój: 274/5

kpt. mar. mgr inż. Marek Dudziński

instruktor
m.dudzinski@amw.gdynia.pl
261 262 823
Pokój: 264/5

Wojciech Dzwonnik

st. technik
w.dzwonnik@amw.gdynia.pl
261 262 684
Pokój: 24A/10

dr inż. Leszek Flis

adiunkt
l.flis@amw.gdynia.pl
261 262 693
Pokój: 260/5

dr hab. inż. Jerzy Garus

prof. nadzw. AMW
j.garus@amw.gdynia.pl
261 262 635
Pokój: 218/353

dr Andrzej Glaner

adiunkt
a.glaner@amw.gdynia.pl
261 261 913
Pokój: 7/353

dr inż. Tomasz Górski

adiunkt / kierownik zakładu
t.gorski@amw.gdynia.pl
Pokój: 13/4

prof. dr hab. Franciszek Grabski

prof. zw.
f.grabski@amw.gdynia.pl
261 262 516
Pokój: 301/7

Kierownik Katedry Matematyki i Fizyki

dr hab. inż. Andrzej Grządziela

prof. nadzw. AMW
a.grzadziela@amw.gdynia.pl
261 262 724
Pokój: 111/5

Dyrektor Instytutu Budowy i Eksploatacji Okrętów

kmdr dr hab. inż. Grzegorz Grzeczka

prof. nadzw. AMW
g.grzeczka@amw.gdynia.pl
261 262 681
111/5

Dziekan / Dyrektor Instytutu Elektrotechniki i Automatyki Okrętowej

dr inż. Stanisław Hożyń

adiunkt
s.hozyn@amw.gdynia.pl
261 262 586
Pokój: 217/353

Beata Iwaniuk

samodzielny referent
b.iwaniuk@amw.gdynia.pl
tel. 261 262 648
Pokój: 151/5

mgr inż. Monika Jabłońska

starszy wykładowca
m.jablonska@amw.gdynia.pl
261 262 638
Pokój: 274/5

dr hab. inż. Wojciech Jędruch

prof. nadzw. AMW
w.jedruch@amw.gdynia.pl
261 262 940
Pokój: 119/353

dr hab. inż. Wojciech Jurczak

prof. nadzw. AMW
w.jurczak@amw.gdynia.pl
261 262 616
Pokój: 108/5

Kierownik Katedry Podstaw Budowy Maszyn Okrętowych

mgr inż. Karolina Jurczyk

starszy technik
k.jurczyk@amw.gdynia.pl
261 26 25 65 / 261 26 26 95
Pokój: 306/353

Sekretarz Rady Wydziału Mechaniczno-Elektrycznego

Bożena Kamińska

specjalista
nszz.pw@amw.gdynia.pl
261 262 884
Pokój: 1/10

prof. dr hab. inż. Zygmunt Kitowski

prof. zw.
z.kitowski@amw.gdynia.pl
261 262 555
Pokój: 304/353

kmdr ppor. dr inż. Marcin Kluczyk

asystent
m.kluczyk@amw.gdynia.pl
261 262 667
Pokój: 106/265

Kierownik Pracowni Diagnostyki Maszyn i Urządzeń Okrętowych

dr hab. inż. Tomasz Kniaziewicz

prof. nadzw. AMW
t.kniaziewicz@amw.gdynia.pl
261 262 625 / 261 262 851
Pokój: 305/265

mgr inż. Anna Kossowska

st. wykładowca
a.kossowska@amw.gdynia.pl
261 262 886
Pokój: 5/10

mgr inż. Mieczysław Kruczko

starszy wykładowca
m.kruczko@amw.gdynia.pl
261 262 588
Pokój: 116/353

Tadeusz Kutowiński

samodzielny technik
t.kutowinski@amw.gdynia.pl
261 262 762
Pokój: 110/353

Tadeusz Leonarczyk

specjalista
t.leonarczyk@amw.gdynia.pl
261 262 896
Pokój: 214/353

kmdr por. mgr inż. Tomasz Leszczyński

starszy wykładowca
t.leszczynski@amw.gdynia.pl
261 262 536
Pokój: 314/353

Kierownik Pracowni Sterowników Programowalnych

mgr inż. Jarosław Listkowski

starszy specjalista
j.listkowski@amw.gdynia.pl
261 262 835
Pokój: 104/265

dr inż. Tomasz Lus

adiunkt
t.lus@amw.gdynia.pl
261 262 653
Pokój: 201/265

dr inż. Marek Łutowicz

adiunkt
m.lutowicz@amw.gdynia.pl
261 262 617
Pokój: 209/265

dr inż. Józef Małecki

adiunkt
j.malecki@amw.gdynia.pl
261 262 635 / 261 262 567
Pokój: 108/5

dr inż. Jan Masiejczyk

adiunkt
j.masiejczyk@amw.gdynia.pl
261 262 588
Pokój: 116/353

dr inż. Tadeusz Niemczyk

adiunkt
t.niemczyk@amw.gdynia.pl
261 262 940
Pokój: 119/353

bsm. mgr Przemysław Niewiński

starszy podoficer sztabowy
p.niewinski@amw.gdynia.pl
261 262 654
Pokój: 106/265

dr inż. Jerzy Ogrodniczak

asystent
j.ogrodniczak@amw.gdynia.pl
261 261 913
Pokój: 117/353

mgr inż. Michał Pabich

starszy wykładowca
m.pabich@amw.gdynia.pl
261 262 000
Pokój: 115/353

dr inż. Maciej Pakuła

adiunkt
m.pakula@amw.gdynia.pl
261 262 880
Pokój: 4/10

kmdr ppor. dr inż. Paweł Piskur

asystent
p.piskur@amw.gdynia.pl
261 262 695
Pokój: 219/353

Kierownik Katedry Automatyki Okrętowej

kmdr por. dr inż. Bogdan Pojawa

adiunkt
b.pojawa@amw.gdynia.pl
261 262 757
Pokój: 314/265

Kierownik Pracowni Symulatorów Siłowni Okrętowych

kmdr ppor. dr inż. Adam Polak

starszy wykładowca
a.polak@amw.gdynia.pl
261 262 684

Kierownik Katedry Elektrotechniki Okrętowej

kmdr dr hab. inż. Tomasz Praczyk

prof. nadzw. AMW
t.praczyk@amw.gdynia.pl
261 262 703
Pokój: 11/4

kpt. mgr inż. Michał Przybylski

asystent
m.przybylski@amw.gdynia.pl
261 262 524
Pokój: 315/353

Kierownik Laboratorium Robotyki

kmdr por. dr inż. Przemysław Rodwald

adiunkt
p.rodwald@amw.gdynia.pl
261 262 719
Pokój: 5/353

Kierownik Zakładu Systemów Komputerowych

dr hab. inż. Vadim Romanuke

prof. nadzw. AMW
v.romanuke@amw.gdynia.pl
Pokój: 119/353

Mariusz Sotek

starszy technik
m.sotek@amw.gdynia.pl
261 262 684
Pokój: 24A/10

dr inż. Ryszard Studański

adiunkt
r.studanski@amw.gdynia.pl
261 262 423
Pokój: 205/353

mgr inż. Joanna Sznajder

asystent
j.sznajder@amw.gdynia.pl
261 262 919
Pokój: 204/353

Kierownik Pracowni Mechatroniki

dr inż. Bogdan Szturomski

starszy wykładowca
bsztur@gmail.com / b.szturomski@amw.gdynia.pl
261 262 730
Pokój: 264/5

kmdr dr hab. inż. Piotr Szymak

prof. nadzw. AMW
p.szymak@amw.gdynia.pl
261 262 881
Pokój: 305/353

kmdr por. mgr inż. Krzysztof Świątek

wykładowca
k.swiatek@amw.gdynia.pl
261 262 544
Pokój 15/5

Kierownik Laboratorium Podstaw Techniki

dr Krzysztof Topolski

starszy wykładowca
k.topolski@amw.gdynia.pl
261 262 854
Pokój: 303/7

dr inż. Patrycja Trojczak

adiunkt
p.trojczak@amw.gdynia.pl
261 262 576
Pokój: 12/4A

inż. Marek Tryner

technik
m.tryner@amw.gdynia.pl
261 262 762
Pokój: 110/353

kmdr por. dr inż. Paweł Wirkowski

adiunkt
p.wirkowski@amw.gdynia.pl
261 262 756
Pokój: 304/265

Zastępca Kierownika Katedry

kmdr por. dr inż. Leszek Wontka

adiunkt
l.wontka@amw.gdynia.pl
261 262 758
Pokój: 312/265

Kierownik Katedry Eksploatacji Siłowni Okrętowych
Kierownik Pracowni Metod Numerycznych

ppor. mgr inż. Maksymilian Wrzesień

instruktor
m.wrzesien@amw.gdynia.pl

dr hab. Hubert Wysocki

prof. nadzw. AMW
h.wysocki@amw.gdynia.pl
261 262 854
Pokój: 305/7

kmdr dr hab. inż. Marcin Zacharewicz

prof. nadzw. AMW
m.zacharewicz@amw.gdynia.pl
261 262 382
Pokój: 307/265

dr inż. Artur Zacniewski

adiunkt
a.zacniewski@amw.gdynia.pl
261 262 809
Pokój: 7/353

dr inż. Ryszard Zadrąg

adiunkt
r.zadrag@amw.gdynia.pl
261 262 829
Pokój: 310/265

dr Agata Załęska-Fornal

st. wykładowca
a.fornal@amw.gdynia.pl
261 262 953
Pokój: 108/5

kmdr ppor. mgr inż. Jacek Zalewski

asystent
j.zalewski@amw.gdynia.pl
Pokój: 218/10

dr hab. inż. Zdzisław Zatorski

prof. nadzw. AMW
z.zatorski@amw.gdynia.pl
261 262 739
Pokój: 259/5

Katarzyna Zaustowska

referent ds. planowania i organizacji kształcenia
k.zaustowska@amw.gdynia.pl
261 262 635
pok. 110/5

dr Marek Zellma

st. wykładowca
m.zellma@amw.gdynia.pl
261 262 854
Pokój: 304/7

kmdr dr hab. inż. Andrzej Żak

prof. nadzw. AMW
a.zak@amw.gdynia.pl
261 267 400
Pokój: 8/353

Kierownik Katedry Informatyki

dr hab. inż. Bogdan Żak

prof. nadzw. AMW
b.zak@amw.gdynia.pl
261 262 635 / 261 262 612
Pokój: 111/5

Beata Serafin

samodzielny referent
b.serafin@amw.gdynia.pl
261 262 648
pok 151/5

Kontakt

Dziekanat Wydziału Mechaniczno-Elektrycznego

budynek 5 pokój 151 (I piętro)
Akademia Marynarki Wojennej
Inżyniera Jana Śmidowicza 69
81-127 Gdynia

 261 262 648
t.zielinska@amw.gdynia.pl


 261 262 648
b.iwaniuk@amw.gdynia.pl

Pon. – Pt. 7:30 – 15:30
Sob. (w czasie zjazdów)  07.30 – 12.00

Social media

Studencie sprawdź
Plan konsultacji

Jeśli masz problem ze zrozumieniem materiału,
możesz skorzystać z konsultacji
prowadzonych przez wykładowcę.

sprawdź plan